İdrar Kimya ve Sediment Analizörü U1600+U2610


Zybio, son teknoloji idrar analiz sistemlerini her ölçekteki laboratuvarlarınız için kusursuz bir seçenek olarak sunar. İdrar analiz sistemlerimiz U1600 ve U2600 entegrasyonu modüler bir yapıya sahip bir idrar analizörü olmasıyla laboratuvarınıza geleceğin kapılarını açarak görüntüleme teknolojisinde benzersiz bir katkı sağlamayı hedefler.

İdrar Kimya Analizörü U1600


U1600, İdrarın kimyasal parametrelerini ve üç fiziksel parametre ölçümü sunan akıllı ve güvenilir bir otomatik idrar kimya analiz cihazıdır. U1600, yüksek verim, dahili renkli dokunmatik ekran ve otomatik strip yükleme özelliği ile size verimli ve kullanışlı idrar kimyası analizi seçeneği sunar.
Cihazın saatteki hızı: Saatte 240 numuneye kadar
Numune Kapasitesi: 10 numune x 6 rak
Test parametresi: 16 kimyasal analiz parametresi
URO, BIL, KET, LEU, NIT, PRO, BLD, MALB, CRE, PCR, ACR, CA, VC, Ph, SG, GLU
Fiziksel analiz: Renk, özgül ağırlık (dansite), bulanıklık
Strip Kapasitesi : 300 test stribine kadar

İdrar Sediment Analizörü U2610


U2610, idrar partiküllerinin net görüntülerini ve doğru sınıflandırmasını sağlayan kullanışlı, yüksek verimli tam otomatik bir idrar morfolojisi analiz cihazıdır. İdrar morfolojisi analiz sürecini standartlaştırmak, operatör müdahalesini en aza indirmek ve geri dönüş süresini (TAT) azaltmak için tasarlanmıştır. U2610, doğru ve güvenilir sonuçlar sağlamak için laminer akış teknolojisi, yüksek hızlı fotoğraf teknolojisi ve tıbbi görüntüleme teknolojisini kullanır. Numunelerin santrifüj edilmesine ve boya kullanımına ihtiyaç yoktur.

Ölçüm Prensibi: Laminer akış teknolojisi, Yüksek hızlı fotoğraf teknolojisi
Cihazın saatteki hızı: Saatte 150 numune
Test numuneleri: 25 kategoride otomatik sınıflandırma ve ek olarak 21 partikül manuel sınıflandırma
Fiziksel analizi: İletkenlik